SON DAKİKA!

Salim Ethem Mican dan Büyük Projeye Start

Büyük Birlik Partisi Gaziosmanpasa Ilçe Baskanligi, Cumhuriyet tarihimizin en büyük ekonomik açilimi sayilan ve halkin refahina, bireylerin kazanimlarina endeksli BÜYÜK AILE   projesinin tanitimini karadeniz mahalle  muhtariyla beraber düzenledikleri bir programla gerçeklestirdi. Uygulama için plot bölge seçilen gaziosmanpasa karadeniz mahallesi gönül dügün salonunda yaklasik 500 kisinin katildigi tanitima Karadeniz mahalle  muhtari  Mustafa FURUNCU,  BBP Il Bsk. Yardimcisi Sabri TEMTEK, BBP. GOP Ilçe Bsk Salim Ethem MICAN, BBP ilçe tsk, SP. Ilçe Bsk Özbay YAGMURKAYA, Küçükköy Esnaf ve Sanatkarlar oda Yönetimi, sivil toplum örgütlerinin  baskan ve temsilcileri, siyasi parti baskan ve temsilcileri ve mahalle sakinlerinin yogun ilgi gösterdigi gözlendi. Programa siyasi partilerin yogun katilimi dikkat çekti. Programin açilis konusmasini yapan Karadeniz mahallesi  muhtari Mustafa FURUNCU;  Amaclarinin halka hizmet oldugunu, 30.000 hane, 100.000 nifus, 20.000 in üzerine araçlari oldugunu belirtti,  FURUNCU;  Böyle bir projenin hayata gecirilmesi için kendi mahallelerinin pilot bölge secilmesinden duydugu mutlulugu ifade ederek sayin TELLIOGLUNA,  BBP. GOP ilçe bsk. sayin MICAN a ve bütün katilimcilara tesekkür etti.

 


 


            Daha önce de birçok projeye imza atan, özellikle su an hemen hemen bütün belediyelerde uygulanmakta olan beyaz masa projesini sahibi, Aydin Üniversitesi ögretim görevlisi sayin Cevdet Tellioglu  Büyük Aile Projesinin   mimari olarak, projeyi halkimizin hizmetine sunmaktan duydugu memnuniyeti dile getirdi.
            Bu proje ayni zamanda, 25 Mart 2009 da saibeli bir helikopter kazasiyla hakk a yürüyen siyasetci, devlet adami ve Büyük Birlik Partisinin merhum eski genel baskani Muhsin YAZICIOGLU nun son derce önem verdigi bir projeydi. Esas itibariyla Büyük Birlik Partisinin G.Ö.R. yani Güvenlik, Özgürlük, Refah, Projesinin varligi biliniyor. Merhum Muhsin YAZICIOGLU bu projeyle ilgili; milletimizi yoksulluktan, açliktan, sefaletten kurtaracak uygulanabilir en pratik proje olarak nitelendirmisti.

 


 
            Projenin tanitim ve sunumunu yapan sayin TELLIOGLU misafirler tarafindan soru yagmuruna tutuldu. Tanitim sonrasi salonda kalan sivil toplum örgütlerinin ve siyasi parti temsilcileri projeyle ilgili sayin Cevdet TELLIOGLU a ve BBP ilçe baskani sayin MICAN a projeyle ilgili daha detayli bilgi edinmek istediklerini ilettiler. Toplanti sonra kisa bir degerlendirme yapan BBP. GOP. ilçe baskani Salim Ethem MICAN sunlari söyledi.
            Yaklasik bir ay sonra Dualarla anacagimiz Rahmetli Sehit liderimiz MUHSIN YAZICIOGLU nun üzerinde hassasiyetle durdugu bu projeyi hayata geçirmek bizlere ve Karadeniz halkina nasib olacak düsüncesindeyiz. Bu projeye gösterilen ilgi ve geceye katilimin yüksek olusu, Rahmetli sehit liderimizin cenaze törenindeki yediden yetmise tüm Milletimizin bir arada olmasi gibi Büyük Birligi gerçeklestirme yolunda emin adimlarla büyük aile nin temellerini Insallah burada atiyoruz.  Bu projenin hayata geçmesiyle artik Türkiye de hiçbirsey eskisi gibi olmayacak,  Temeli çürümüs ve yikilmaya mahkum antidemokratik uygulamalar ve Milletimize bir türllü uymayan baska ülkelerden alinti yapilan,alt yapisi bozuk ekonomik modeller günümüz politikacisina yolsuzluk ve yoksulluk edebiyati olarak malzeme olmaktadir. Bu projeyle beraber ihtiyaç sahibi vatandaslarimiz artik Belediye, Kaymakamlik kapilarinda kuyuga girmeyecek. Ellerindeki kartlarla her ay sonu bankamatiklerden maas alir gibi yardimlarini nakit olarak alacaklardir. Insanimiz istesede aç kalamayacaktir. Bu projeyle basta benzin, mazot, gaz olmak üzere gida ve saglikta hersey ucuzlayacaktir. Bu proje yerel yönetimler alaninda dünyada tektir. Klasik fakir – fukara, söylemleriyle oy deposu haline getirilen vatandasimizi, Milletimizi artik birer YUSUF olarak kapatildiklari kör, derin ve karanlik  kuyulardan çikrtacagiz. Bu projeyle Türkiyede hiçbirsey eskisi gibi olmayacak diyoruz. Artik projeler yarisacak. Halkinin önüne proje, çözüm koyan, üretenler pirim yapacak. Büyük aile projesi asamali bir projedir ki birinci ayagi yerel yönetimler için hazirlanmis bireylerin, yoksullarin, bakima muhtaçlarin ayaga kalkacagi bir projedir. Ayrica Büyük Birlik Partisinin Türkiye için hazirladigi G.Ö.R. Güvenlik, Özgürlük, Refah projesi vardir. Bu projeyle beraber bu topraklarin gerçek sahipleri, atlantik ötesi söylemlerle, bilmemne birliginin dayatmalariyla degil, kendi öz evlatlariyla, öz iradeleriyle muktedir iktidar olacak ve idareyi ele alacaklardir. Ülkemizi, Milletimizi içine düsürüldügü kisir iktidar, güç, menfaat çatismalarin içerisinden çekip çikartacak, hak ettigi insanca onurlu yasam hakkini sunacagiz. Milletimizin açilima, saçilima degil  BÜYÜK AILE   olmaya,  Güvelil, Özgürlük, Refah a  ihtiyaci var.  Bu duygu ve düsüncelerle bütün Milletimizi her Il, Ilçe, Köy ve Mahallelerde teskiatlarimizda görev almaya,  birer  YUSUF   olmaya davet ediyorum. Bu topraklar üzerinde Al bayragin altinda yasayan, hangi renke, irha, dile, dine mensub olursa olsun herseyin en iyisine layiktir. Inadina kardeslik, inadina birlik diyor Milletimizi Büyük Birlik partisinde birlik olmaya, hilal ve gülün altinda al bayragin çatisinda toplanmaya davet ediyorum. Seklinde konustu ve sözlerini tamamladi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.