SON DAKİKA!

SANAYİ ESNAFINDAN DR. ORHAN ERZURUM’A TAM DESTEK

MHP Giresun Milletvekili Dr. Orhan Erzurum, Giresun Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti…

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP Giresun Milletvekili Dr. Orhan Erzurum, Giresun Büyük Sanayi Sitesi Esnaflarını ziyaret etti. Madeni Sanatkâr Odası yöneticileriyle bir araya gelen Dr. Orhan Erzurum, devletten destek almak için kapı kapı dolaşmak, sen o partilisin bunun adamısın gibi yaklaşımlara son vereceğini söyledi.

7 Haziran seçim sonuçlarını birilerine beğendiremediklerini, Ülkenin yeniden bir seçim dönemine sokulduğunu, ancak halkın 1 Kasım da bu kişilere en iyi cevabı yeniden vereceğini ifade eden MHP Milletvekili Dr. Orhan Erzurum büyük sanayi sitesi esnaflarından destek istedi.

Esnaf ve Sanatkârın her zaman yanında olacağını ifade eden Milletvekili Dr. Orhan Erzurum MHP’nin iktidarında esnafın içinde bulunduğu güç durumdan kurtarılması için müjde verdi.

“GİRESUN ESNAFI KAPI KAPI DOLAŞMAYACAK”

Kendilerine hizmet sözü veren ve yatırımları içi asla kapı kapı dolaşmayacaklarını belirten Milletvekili Dr. Orhan Erzurum “Ankara’ya meclise sizlerin temsilcisi olarak gittimse sizlerin her yatırımınızda yanınızda olacağım. Artık devletten destek almak için kapı kapı dolaşmak, sen o partilisin bunun adamısın gibi yaklaşımlara son vereceğim” dedi.
Giresun Büyük Sanayi Sitesinin bölge için çok önemli olduğu, binlerce ailenin rızkını buradan çıkardığını ama bu zamana kadar hak ettikleri hizmetleri alamadıklarını vurgulayan Milletvekili Dr. Orhan Erzurum, “MHP iktidarında Esnaf ve Sanatkârımızın, Asgari ücretli çalışanlarımızın ve tüm kesimin yüzü gülecektir. 7 Haziran’da sizlerin desteği ile Ankara’ya gittim ama ne yazık ki hizmet etme şansı yakalayamadım. Bu seçimde aynı desteği sizlerden rica ediyorum” dedi.

“ESNAF MHP İLE RAHAT NEFES ALACAK”

1 Kasım seçimlerinden oldukça ümitli olduklarını, Türk Milletinin gerçekleri gördüğünü ve artık iktidara geleceklerine inandıklarını belirten MHP Milletvekili Dr. Orhan Erzurum, “Son dönemlerde ülkemizde özellikle ekonomide yaşanan ciddi sıkıntılar herkesi sıkıntıya sokarken en büyük darbeyi ise esnafımız aldı. Biz iktidar olduğumuz zaman yatırım yapan, istihdam sağlayan girişimcilere vergi indirimi yapacağız. Vadeli satışlarda KDV erteleme sistemi getireceğiz. Yeni iş yeri açan esnaflarımıza beş süreyle vergi ve prim ayrıcalığı tanıyacağız. AVM Yasasını toptan değiştirerek küçük esnaflarımızın rahat bir nefes almasını sağlayacağız. Bu çalışmaları yaptığımız zaman hem esnafımız rahat bir nefes alacak hem de ülkemizde ciddi manada yaşanan ekonomik darboğaz ortadan kalkacak” şeklinde konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Madeni Sanatkârlar Odası ve Sanayi Sitesi esnafı ise MHP heyetine başarılar diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.