SON DAKİKA!

Saruhan Kızılay Giresun Basını İle Buluştu

Giresun İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay, Giresun’da görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları ile tanışma toplantısı düzenledi.

Yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya gelen Saruhan Kızılay, Giresun’un sorunlarıyla birlikte mücadele edeceklerinin mesajlarını verdi, trafik ve uyuşturucu ile mücadele gibi konularda toplumsal mücadelenin önemine dikkati çekti.

“Ceza sorunları çözmez, cezalar ıslah edici olmalı, amacımız da sorunları çözmek olmalı” diyen Giresun İl Emniyet Müdürü Saruhan Kızılay “Sorunlara geçici değil, kalıcı çözümler üretilmesi, halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması noktasında Giresun Emniyet Müdürlüğü olarak her zaman görevimizin başındayız” dedi.

Giresun ilinin en önemli sorununun Şehir içi Trafik denetimi olduğuna değinen Saruhan Kızılay “Sorunları günlük çözümler yerine kalıcı gerçek ve daha çabuk çözmek şehirde yaşayan hemşehrilerimizin konforlu yaşamlarına katkıda bulunmak en büyük hedefimizdir. Sadece ceza keserek polislik mesleğinde çözüm olmaz ceza caydırıcı olmuyorsa etkili bir çözüm değildir.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.