Uncategorized

Savgu Aydin CHP Didim Ilçe Baskani Oldu

CHP Genel Merkezi nin talimati ve Aydin Il Baskanligi nin oluru ile yapilan CHP Ilçe Yönetim Kurulu toplantisinda, tüm yönetim kurulu üyelerinin oybirligi ile Savgu Aydin in CHP Didim Ilçe Baskanligina seçildigi bildirildi. Tüzük geregi yönetim kendi içerisinden yeni bir baskan seçerken, Baskan Yardimcisi olarak Ilçe Baskanligi na vekalet eden Savgu Aydin, CHP nin yeni Ilçe baskani oldu.

SAVGU AYDIN IN ÖZGEÇMISI


1 Haziran 1980 Giresun dogumlu olan Savgu Aydin, 1997 yilindan bu yana Didim de yasiyor. Uzun yillar Didim de gazetecilik yapan Aydin, yerel gazetelerin yani sira bir süre Yeni Asir Gazetesi nin Didim Temsilciligi ni yapti. 2003 yilindan bu yana CHP Ilçe Yönetimi nde görev aliyordu. Bes yil CHP nin Ilçe Sekreterligini üstlenen Aydin, son olarak Örgütlerden ve Örgütlenmeden Sorumlu Baskan Yardimcisi idi. 2007 Genel Seçimleri nde de vekaleten CHP Ilçe Baskanligi ni üstlenen Savgu Aydin, bir kiz çocugu babasi.


Kaynak: Yerel Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.