SON DAKİKA!

ŞEHİT JANDARMA ASTSB ÇVŞ BURÇİN DAMCI TOPRAĞA VERİLDİ

Silopi ilçesi sınırında bulunan Cudi Dağında bölücü terör örgütü mensuplarınca araziye döşenen El Yapımı Patlayıcı (EYP)’nın infilak etmesi sonucu şehit olan Giresun Merkez Camili Köyü nüfusuna kayıtlı J.Asb.Çvs. Burçin Damcı toprağa verildi.

Şehit Astsubay Damcı’nın naaşı saat 15.45’da Ordu-Giresun Havalimanı’nda karşılandı. Ordu-Giresun Havalimanındaki karşılama törenine Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları ve Ordu Valisi Seddar Yavuz, bazı milletvekilleri ve belediye başkanları katıldı.

Şehidimiz na’şının havalimanındaki karşılanmasında acılı şehit babasını bir an olsun yalnız bırakmayan Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları ve Ordu Valisi Seddar Yavuz, şehit ailesine taziyelerini ileterek acısını paylaştı.

Şehit J. Asb. Çvş. Burçin Damcı’nın naaşı, Ordu Ulu Cami’de ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Ordu Şehitliğinde toprağa verildi.

Baba Bahittin ve anne Emine Damcı çiftinin oğlu olan şehit Burçin Damcı’nın 29 yaşında ve bekar olduğu, 2 yıl önce göreve başladığı öğrenildi

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.