SON DAKİKA!

ŞEHİT SEZGİN BURAK CANTÜRK’E FETHİYE’DE MEVLİD

Giresun’un Espiye ilçesi doğumlu Şehit Uzman Çavuş Sezgin Burak Cantürk için Muğla’nın Fethiye İlçesinde mevlidi şerif okutuldu. Mevlide Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere’de katıldı.

Şehit Uzman Çavuş Sezgin Burak Cantürk’ün için Fethiyenin Çamlıca Kapalı Pazarı alanında düzenlenen Mevlidi şerif programına katıldı.

Çamlıca Kapalı Pazarı alanında mevlit okundu. Kuran-ı Kerim okunması ve yapılan duaların ardından yemek ikram edildi. Şehidin babası Ali Cantürk ve yakınları ile yakından ilgilenen ve tekrar başsağlığı dileyen Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, “Acımız büyük, vatanı için canını feda eden şehidimizi hiç unutmayacağız. Şehidimizin ailesine sabır diliyorum. Allah, bize bu acıları tekrar yaşatmasın. Şehidimizin mekanı cennet olsun” dedi.

buraksezginuzman

Mevlide Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Cafer Oğuz, Dalaman Hava Meydan Üs Komutanı Albay Murat Selçuk Çöl, Fethiye Garnizon Komutanı Yarbay Faruk Akıncı, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve eşi Nesrin Saatcı, Belediye Başkanımız Mustafa Karadere, Espiye Dernekler Federasyonu Başkanı Temel Kahveci ve Yönetim Kurulu üyesi Murat Ay,Espiye Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mustafa Bodur,Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, belediye başkan yardımcıları, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.