SON DAKİKA!

Şehri Canan Giresun Işıl Işıl Parlıyor!

Giresun Belediyesi tarafından uzun süredir üzerinde çalışılan Giresun’u ışıklandırma projesi kapsamında yer alan sahil ile bağlantılı kale ve çevresi yapılan açılış töreni ile Giresun halkının hizmetine sunuldu.

Giresun Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu tarafından hayata geçirilen Kale ve sahil yolu ışıklandırma projesi Kovit-19 salgını uygulanan tedbirler nedeniyle yapılan sade bir tören ile resmen açıldı.

Yaz sezonunun başlaması şehre gelen yerli yabancı turistlerin ilgi odağı olması beklenen Giresun’da yapılan ışıklandırma çalışması sade bir açılış töreni ile hizmete alındı.

Erikliman’dan başlayarak Keşap Tüneline kadar olan sahil bandı ve Giresun kalesi ile çevresinin ışıklandırılmasını içeren ışıklandırma projesi şehrin gece görünümünü ışıl ışıl yaparak kedisine bir kez daha hayran bıraktı.

Açılış töreni kapsamında bir araya gelen Giresun Valisi Enver Ünlü, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile ışıklandırma projesi kapsamında duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

1 Yorum

  1. Bir şehrin güzel olması güvenli olması için önce o şehrin caddeleri sokakları aydinlatilmasi gerekir giresuna geç kalınmış bir poroje şehirler arası oto yolunda şehir içinden alınıp arka tarafından geçirilmesi şehrin güvenliğini artırır kanatindeyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.