SON DAKİKA!
selahattinkaraahmetogluespiye

SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU ESPİYE AVLUCA’DA

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu Espiyenin Avluca Köyünü ziyaret etti. Köy kahvesinde vatandaşlarla buluşan Karahmetoğlu sorunları yerinde dinleyerek paylaştı.

selahattinkaraahmetoglu

Köydeki vatandaşlarımız Karaahmetoğlunun ziyaretinden son derece memnun olduklarını ifade ettiler. Köylerinde ilk defa bir milletvekili gördüklerini ifade eden gençler kendi sorunlarına da sahip çıkılmasını istediler.

Toplantıda terör, fındık fiyatları ve işsizlik başta olmak üzere ülke sorunları değerlendirilirken Giresun ilinin ve Espiye ilçesinin sorunları da tartışıldı. İktidar partisi mensuplarınca 12 Haziran seçimleri öncesi verilen vaatlerden Avluca- Düdül – Karaovacık yayla yolunun yapımı , yaylalara elektrik getirilmesi Ericek grup yolunun bakımı ve onarımı konusunda herhangi bir çalışmanın söz konusu olmadığını ifade eden Avlucalılar, Karaahmetoğlu’ndan konunun takip edilmesi talebinde bulundular.

CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karahmetoğlu da genel kurulda konuyu gündeme getireceğini ve ayrıca soru önergeleriylede takipçisi olacağını ifade etti. Karahmetoğlu köyde kendine gösterilen ilgiden son derece memnun olarak ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.