SON DAKİKA!

SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU İSTANBUL’DA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu 2 günlük çalışma ziyareti için İstanbul’a geldi. İstanbul’da kurulu çeşitli hemşeri derneklerini ziyaret eden Selahattin Karaahmetoğlu yaptığı bu çalışma ile büyük takdir topladı.

karaahmetistanbulfaaliyetleri

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu 19 Ocakta Cumhuriyet Halk Partisi Beyoğlu İlçe Başkanlığı binasında partililerle bir araya geldi. Burada Beyoğlu ilçesinin genel sorunları masaya yatırıldı. Beyoğlu İlçe Başkanı İnan Güney, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile mahalle komitesi başkanlarının ve partililerin katıldığı sohbet toplantısı gerçekleştirdiler.

selahattinkaraahmetogluistanbul

Selahattin Karaahmetoğlu’nu ilçe başkanlığında ağırlayan ilçe teşkilatı milletvekilinin yürüttüğü çalışmalara da iştirak ettiler. Okmeydanı Fatih Sultan Cad. üzerinde Giresunluların çoğunlukta olduğu cadde esnafı ziyareti gerçekleştiren heyet dört yol pazar içi esnafın sorunlarını dinledi. Alucra Topçam derneğini ziyaret eden heyet daha sonra Görelelilerin yoğun olarak yaşadığı Kulaksız mahallesini de ziyaret etti. Burada tüm kahve ve kıraathaneleri ziyaret ederek, semtteki esnafın elini sıkıp sohbet eden heyet Görele Türkeli derneğine bir ziyarette bulundu. Dernek başkanları Milletvekilini Türkeli derneğine davet ederek orada Görelelilerin sorunları konuşuldu. Oldukça samimi bir havada geçen toplantı ardından Kulaksızda AKP tarafın da mağdur edilen, sahası elinden alınan Okspor kulübüne bir ziyarette bulundular. Sinoplular Derneği, ISDER Federasyonu, Alucra Kemallılar Derneği, Alucra Vakfını ziyaret eden heyet çalışmalarına devam etti. Alucra vakfında dernek başkanları vakıf yöneticileri ve Cumhuriyet Halk Partisi Giresun kurucu il başkanlarından Mehmet Karamustafaoğlu’ nun, Beyoğlu İlçe Başkanı İnan Güney ve 2009 seçimlerinde Beyoğlu’ndan Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkanı Adayı olan hemşerimiz Mustafa Dolu’nun da katıldığı sorunların konuşulduğu güzel bir toplantı gerçekleşti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.