SON DAKİKA!

SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ ZİYARETİ

Giresun Küçük Sayani Sitesi Yönetim Kurulu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu’nu konuk etti.

selahattinhamdikucuksanayi

Giresun Küçük Sanayi Sitesi Kooparatif Başkanı Hamdi Çakır ” Giresun iktidar partisi milletvekilleri tarafından sürekli oyalandıklarını özelikle Ak Parti Grup Başkan Vekili Giresun Milletvekili Nurettin Canikli’nin kendilerine verdiği sözleri tutmadığını, artık esnaf olarak dayanacak güçlerinin kalmadığını Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu’nun yaptığı ziyarete teşekkür ettiklerini.” söyledi.

Giresun Milletvekili Selahattin Karaahemtoğlu ” Yapılan davet üzerine Giresun’un önemli iş yerlerinin bulunduğu Küçük Sanayi Sitesine geldim. Gerçekten çok üzüldüm şehrimizin can damarlarından olan ve bir çok esnafımızın bulunduğu bu güzel yerin gelişmesi bakımı ve onarımı için hiç bir şey yapılmamış olması, üzüntü verici, halktan sadece seçim zamanı oy isteyen ve bu iş yerlerini ziyaret edenlerden olmayacağım. Burada iş yerleri olan esnaflarımızın bu sorununu meclis gündemine taşıyacağım, elimden ne geliyorsa buradaki esnaf kardeşlerim için yapacağım.” dedi.

Daha sonra Kooparatifin sorunlarını içeren ayrıntılı bir rapor Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu’na teslim edildi.

Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu’nun ziyaretine Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Merkez İlçe Başkanı Eczacı Burak Tolga Bektaşoğlu’da katıldı.

Haber Fotoğrafları: Ferdi Topkara/Yiğit Giresun Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.