SON DAKİKA!
chpheyetivanselahattin

SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU VAN’DA

Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu CHP heyeti ile depremin vurduğu Van’a gitti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevlendirmesiyle depremin vurduğu Van’da incelemelerde bulunan 6 milletvekili, DHA muhabirlerinin kullandığı konteyneri ziyaret ederek, otel enkazında yaşamlarını yitiren DHA muhabirleri Sebahattin Yılmaz ve Cem Emir için başsağlığı dileğinde bulundu.

CHP İstanbul Milletvekilleri Ali Özgündüz, Celal Dinçer, Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu, Amasya Miletvekili Ramis Topal, Samsun Milletvekili A. İhsan Kalkavan, Giresun Miletvekili Selahattin Karaahmetoğlu ve CHP Van İl Başkanı Cemal Şen, bugün DHA’nın konteynerini ziyaret etti. Van Büro Şefi Feyat Erdemir’le görüşen CHP milletvekilleri, 5.6 büyüklüğündeki ikinci depremde yaşamlarını yitiren DHA muhabirleri Sebahattin Yılmaz ve Cem Emir için başsağlığı dileğinde bulundu.

CHP İstanbul Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Ali Özgündüz, şu ana kadar 70’in üzerinde milletvekilinin Van geldiğni ve gelmeye devam edeceğini söyledi. Özgündüz, Milletvekilerinin incelemelerde bulunduğunu, ardından rapor hazırlayacaklarını, yapılan değerlendirmelerin ardından da sorunların TBMM gündemine taşınacağını belirtti. – Van

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.