SON DAKİKA!

Serap Ferah Kahyaoğlu Cantürk’e Sahip Çıkmalıyız!

2020 Yılı 22 Ağustosta Giresun’da Yağlıdere de sel felaketinde sele kapılarak devletimizin bütün imkanlarını seferber etmesine rağmen bulunamayan Umut Cantürk geride eşini ve İki evladını yetim bıraktı.

Yaşanan sel felaketinden itibaren bütün imkanlar seferber edilmesine rağmen halen ulaşılamayan ve artık bütün umutların tükendiği Umut Cantürk’ün geride kalan eşi ve iki evladına başta ilçe olmak üzere il mülki idarelerinin sahip çıkılması için bir seferberlik başlatılması sosyal medya üzerinden başlatıldı..

Eşi aynı zamanda gazeteci meslektaşımız Serap Ferah Kahyaoğlu Cantürk işsiz evine ve çocuklarına aş götürmesi için bir işi olması gerekiyor diye başlayan kampanya gerek gazeteciler ve gerekse sosyal medya kullanıcıları organize olarak bu sese kulak vermesi bekleniyor.

Öte yandan Umut Cantürk’ün cansız bedenine ulaşmak için ayrıntılı çalışmaların devam ettiği, özel araç gereçler ile bölgenin tarandığı da gelen bilgiler arasında.

Serap Ferah Kahyaoğlu Cantürk ve iki evladına bölgede bulunan resmi kurumların yardım etmesi en azından mesleği gazetecilik olan meslektaşımıza bir iş temin edilmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.