SON DAKİKA!

Serdar Senel;Sana Tebrikler

Profesyonel müzik hayatina “Sana Tebrikler” isimli ilk solo albümü ile baslayan ve dikkatleri hemen üzerine çekmeyi basaran Serdar Senel, albümünün ilk video klibini radyocularin da katkilariyla belirlenen “Dünya” isimli sarkisina çekti. Uzun süre hazirlik yapilan klibin çekimleri 4 gün sürdü. Çekimler, Istanbul’un gözde mekanlarindan Discorium ve Blackk in muhtesem atmosferlerinde gerçeklestirildi.


Klip yönetmenligini ayni zamanda albümün prodüktörü olan Saygin Senel, görüntü yönetmenligini ise Oguz Isdeger üstlendi. Dünya klibinde Serdar Senel’e Güney Afrikali ünlü model Rouxmia Bougas ve 100 kisilik figürasyon ekibi eslik etti.

 

12 sarki ve 1 versiyondan olusan albümdeki tüm söz ve müzikler Serdar Senel imzasi tasiyor, Aranjelerde Erhan Bayrak, Erdem Yörük, Levent Demirbas ve Ödül Erdogan; müzik koordinatörlügünde Cihan Okan yer aliyor, Albüm fotograflarini Oguz Isdeger çekerken, grafik tasarim çalismalarini da Serdar Senel üstlendi, Dünya video klip çalismasi önümüzdeki günlerde müzik kanallarinda izleyicilerin begenisine sunulacak. Ekim ayinda BESTIMAGE MUSIC etiketiyle piyasaya çikacak olan “Sana Tebrikler” albümünün dagitimini ise SONY MUSIC gerçeklestirecek.

 

TÜRKÇE POP MÜZIGIN YENI SESI “SERDAR SENEL

TÜRKÇE POP MÜZIGIN YENI SESI “SERDAR SENEL” Lisans egitimini, basari bursu ile Bahçesehir Ünversitesi Iletisim Fakültesi, Görsel Sanatlar ve Görsel Iletisim Tasarimi Bölümü’nde dereceyle tamamladi, ardindan 2004 yilinda Fransa Melissa Enstitüsü uluslararasi “melissa.ens (fre) “urbanité(s)” fotograf yarismasinda jüri özel ödülünü kazandi. ABD’de Fort Hays State University de sanat akademisi ve grafik tasarim üzerine egitim ve workshop’lara katildi ve Washington D.C. uKnow Educational Institue™ ile egitim reklamciligi ve kampanyalari üzerine çalismalar yürüttü. Halen, görsel tasarim ve görsel iletisim tasarimlari ile pazarlama ve reklam çalismalarina, kurucularindan oldugu Bestimage A.S. bünyesinde devam ediyor.


 FAZLA MESAI…


Tüm bunlarin yani sira, 16 yasindayken basladigi müzik ve beste çalismalarini bir yandan profesyonel arenaya tasimak için fazla mesaiye basladi. Kisa zamanda, süregelen kariyerini müzik yasantisiyla birlestirmeyi basardi. Tamami kendisine ait olan bestelerini bir albümde toplama karari verdiginde ise “Best Image Music Productions”in kurulum çalismalarina baslandi.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.