SON DAKİKA!

Sinema Var Müstehcenlik Yok

Bu hafta gösterime giren iki Türk filminden biri olan ’Esrefpasalilar’ Giresun Sinema Best’de sinema sevenlerden tam not aldi.

 

Filmin küfürsüz komedi, siddetsiz aksiyon ve düzeyli romantizm oldugunu ifade eden Giresun Is Hayati Dayanisma Dernegi (GISHAD) Genç Girisimci Yönetim Kurulu Baskani Murat Atar ”Özledigimiz mahalle kültürünü beyazperdeye yansittiklarindan dolayi emegi geçenlere tesekkür ederim” dedi. 

 

Müstehcen sahnelerin olmadigini dikkat çeken Giresun Kadinlar Egitim Kültür ve Yardimlasma Dernegi (GÜLFEM) Baskani Arzu Öztürk ”Aski anlatmak için illa müstehcen sahnelerin olmasi dogru degil. Ailecek izledigimiz ‘Esrefpasalilar’ filmin en güzel yani sadece el ele tutusmayi görüyoruz” seklinde konustu.

 

“Sevgi ancak böyle anlatilir” diyen Giresun Memur Isçi ve Köylü Egitim Kültür Dayanisma ve Yardimlasma Dernegi(GIM-DER)Baskani Ayhan Usta ”Sinan Taymin Albayrak’in canlandirdigi rol insanlarin içlerinde var olan sevgi duygusunu tazeleyerek kalplerinde olusan pasi temizlemeye yardimci oluyor. Dolayisiyla hocanin muktedir oldugu bir degisim varsa sevebilme yetenegidir” açiklamasinda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.