Uncategorized

Sira Geldi Giresunla Dalga Geçmeye

CHP Giresun milletvekili adayi Ins. Müh. Aykut Gezmis, OR-GI Havaalani konusunda AKP’ye sert tepki göstererek “Hem söz verip yapmiyorlar, hem de olmayan hizmetleri reklâm panolarina asiyorlar” dedi.


Siz Giresun’la dalga mi geçiyorsunuz?

Gezmis ayrica  “Komsu iller plakalarinin sayisi kadar açilis yaparken bizim milletvekillerimiz hala cek cak edebiyati yaparak bal üretmeyen ari gibi viz viz ediyorlar” ifadelerini kullandi.CHP milletvekili adayi Aykut Gezmis, “Iktidarin 9 yilda Giresun’a çaktigi bir çivi yoktur” dedi ve AKP’nin ilan panolarindaki “memleketime uçakla gidiyorum, havayollarini halkin yollari yaptik” ifadelerinin yer aldigi afislere tepki gösterdi. 

Bulancak’in köylerinde seçim çalismalarini sürdüren Gezmis, iktidarin milletvekillerini elestirerek de, “Komsu iller plakalarinin sayisi kadar açilis yaparken bizim milletvekillerimiz hala cek cak edebiyati yaparak bal üretmeyen ari gibi viz viz ediyorlar. Benim bildigim 9 yillik iktidar partisi yapacaklarini degil yaptiklarini anlatir. Ama görülüyor ki AKP nin Giresun da anlatabilecegi bir hizmeti, çakili bir çivisi yoktur” ifadelerini kullandi.

Gezmis, AKP’lilerin söz konusu afislerdeki ifadelerle adeta Giresun’la dalga geçtiklerini savunarak da, “Hem söz verip yapmiyorlar, hem de yapmadiklari hizmeti sanki yapmislar gibi gösterip, bu sehrin halkiyla dalga geçiyorlar.”


OR-GI Havaalaninin temelinin Mart ayinda atilma sözünü Basbakanin verdigini, ancak bu sözün tutulmadigini hatirlatan Gezmis, “Halkimiz bu masallara artik kanmiyor ve gerçekleri görüyor, 12 Haziran’da bu iktidara kirmizi karti gösterecek” dedi.


Insaat Mühendisi Aykut Gezmis, AKP milletvekili adaylarinin vaatlerinin inandirici olmadigini savunarak, “9 yildir ayni sözleri veriyorlar, yerine getirmiyorlar ve hiç sikilmadan ayni vaatleri yineliyorlar. Biz bu masallari çok dinledik çook” seklinde görüs belirtti.


Bulancak ta vatandasin yogun ilgisiyle karsilanan CHP milletvekili adayi Aykut Gezmis’in seçim gezisine CHP Il baskan yardimcisi Selahattin Ay, CHP Bulancak Ilçe Baskani Fatma Karaibrahim Canik, CHP Il Genel Meclisi Üyeleri Ö. Mustafa Yilmaz, Türker Salbacak ve çok sayida partili eslik etti. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.