Uncategorized

Sitki Ada Kizini Evlendirdi

GIRDEF Genel Baskani Sitki Ada yi bu mutlu gününde sivil toplum örgütlerinde görev yapan arkadaslari yanliz birakmadi.

 

Nikah Esenler Belediyesi Kültür Merkezin de kiyildi. Nikahi Esenler Belediye Baskani M.Tevfik Göksu Kiyarken gelinin sahitligini ayni zamanda amcasi olan  Esenler Belediye Meclisi Üyesi, ünlü sunucu Musa Ada yaparken damadin sahitligini ise yine amcasi Ramzan Er yaptilar.

 

Nikah töreni sivil toplum örgütlerinde görev yapan yöneticlerin akinina ugradi. Törene KARDEK (Karadeniz Sivil Toplum Örgütleri Konfederasyonu) Genel Baskani Tahsin Usta, ORDEF (Ordu Dernekler Federasyonu) Genel Baskani Sabri Çelebi, Amasya Dernekler Federasyonu Kurucu Genel Baskani Kemal Bektas, ORDEF Kurucu ve Onursal Genel Baskani Salih Ziya Cörüt, Giresun Gazeteciler Dernegi Baskani Bekir Bayram, TIRDEF Genel Baskani Prf. Dr. Halit Keskin, Sultangazi IGEDER Baskani ve Orhangazi Ilkögretim Okul Müdürü Abdurrahman Ada, ORDEF Yönetim Kurulu Üyesi Sehittin Çelik, Esenler Yesil Giresun Dernegi Baskani ve Yönetimkurulu, Özel Gaziosmanpasa Hastanesi Idarecilerinden Ethem Kavuk, GIRDEF Genel Baskan Vekili ve Gazetemiz Imtiyaz Sahibi Ethem Bakar, GIRDEF Genel Baskan Yardimcilari Nazmi Güler, Hasan Kaya, Ismail Topçu, Tayyar Aksu, GIRDEF Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Akalin, Vatangiresun Gazetesi Sahibi Nuri Yilmaz, Günebakis Gazetesi Istanbul temsilcisi Bülent Sirin ve yakin aile çevresi katildilar.

 


 

Nikah töreninden önce bir araya gelen STK yöneticleri güncel konulari görüsme firsati buldu.

 


 


 

Kiyilan nikah sonrasi uzun bir taki kuyrugu olustu ve Ada ailesinin dostlari nikah sonrasi hazirlanan kokteyl ile karsilikli hasret giderdi.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.