Uncategorized

Siyasilere Laf Yetistirme Derdinde

Haber-Yorum: Ethem Bakar

 

Seçildigi günden buyana üretici lehine birtek kazanim elde edemeyen Lütfi Bayraktar kendisini elestiren CHP Giresun il baskanina yazili cevap verdi.

 

Lütfi Bayraktar yayinladigi basin bülteninde findik üreticisini perisan eden basbakan Recep Tayyip Erdogan dan sayin basbakanimiz diye söz ederken CHP Giresun il baskanini hadsizlikle suçlamasi zihniyetinin ne oldugunun göstergesi durumundaydi.

 

Lütfi Bayraktar maas almak için sattigi mallarin ne kadar oldugunu açiklamazken, binlerce üretci buseneki halimiz ne olacak acaba findigi satmaya bir yer bulabilecekmiyiz, diye düsünürken CHP il baskanina laf yetistirmeye çalisan Lütfi Bayratar için en uygun halk söylemi saniriz “Hem Kel Hemde Fodul” olacaktir.

 

Findik ile uzaktan yakindan ilgisi olmayan basbakan a sayin diye hitap ederken binlerce üreticisi olan Giresun CHP il baskanina verdigi cevapta il baskani Sayin Aykut Gezmis i hadsizlikle suçlamak ancak suçlayan için hadsizlik olur kanisindayiz.

 

Lütfi Bayraktar o koltugu dolduramamis, kendisi siyasete bulasmis ve Giresun basta olmak üzere bütün findik üreticisini perisan vaziyette birakmistir.

 

Bu sebeplerle kamu oyu adina kendisine yapilan istifa çagrilari dogru ve hakli bir istekdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.