SON DAKİKA!

SOĞUKPINAR BÖYLE PROTOKOL GÖRMEDİ

Giresun’un Espiye ilçesine bağlı Soğukpınar Beldesi kuruluşundan buyana en önemli organizasyonunu hemde Beldeye büyük hizmetlerle gerçekleştirdi.

sogukpinarhaberio

Giresun’un Espiye ilçesi Soğukpınar beldesinde yeni alınan silindir ve çöp toplama aracının hizmete girmesiyle ilgili düzenlenen açılışta Giresun ve Espiye İlçe bürokrasisi bir araya geldi.

sogukpinarbeldehaberi

Araçların hizmete girmesi için düzenlenen törene, Espiye Kaymakamı Osman Bilgin, Espiye Garnizon Komutanı Yzb. Mehmet Şahin, AK Parti Giresun İl Başkanı Av. Sabri Öztürk, Giresun Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Karadere, Giresun İl Müftü Yardımcısı Muhammet Çınar, Espiye Müftüsü Mehmet Yazıcı,Espiye Belediye Başkan Vekili Ersin Bahadır, Bulancak Belediye Başkanı Kadir Aydın, Soğukpınar Belde Belediye Başkanı Özcan Özdemir, Duroğlu Belediye Başkanı Murat Kılıçarslan, Espiye İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Dursun, AK Parti Espiye İlçe Başkanı Ali Kemal Akkaya, AK Parti Belde Başkanı Yaşar Yılmaz, CHP Belde Başkanı Mustafa Eyice, MHP Belde Başkanı Nedim Eyice, Soğukpınar Belediyesi Meclis üyeleri, Soğukpınar Kültür Yardımlaşma ve dayanışma derneği başkanı Adem Eyice, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Törende AK Parti İl Başkanı Av. Sabri Öztürk ve Espiye Kaymakamı Osman Bilgin, birer konuşma yaparak yeni alınan araçların beldeye hayırlı Uğurlu olmasını diledi.

Soğukpınar Bele Belediye Başkanı Özcan Özdemir’de Belde belediyesi olarak hep imkansızlıklardan yakınıldığını belerterek, yılın belli zamanlarında havaların el verdiği ölçüde çalışmalar yapıldığını ancak araç çeşidinin az olması nedeniyle çalışmalarda çaresiz kalındığını anlattı. Özdemir, yeni alınan 2012 model 12 tonluk silindir sayesinde çalışma yapılan yerlerin biran önce bitirilme imkanının doğduğunu, Çevre Bakanlığından Hibe Desteğiyle Çöp toplam Aracı’nın hizmete girmesiyle de daha temiz bir Soğukpınar hayaline ulaşmada bir adım daha atıldığını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.