SON DAKİKA!

Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Giresun’da

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Giresun’a gelerek bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulundu.

Giresun Valiliği’ne yaptığı ziyaretin ardından Giresun Belediyesi’ne geçen Bakan Dr. Kasapoğlu, daha sonra olimpik yüzme havuzunu ve yapımının yüzde 98’i tamamlanan Çotanak Spor Kompleksi’ni inceledi.

Ardından Giresun Belediye Başkanı Avukat Aytekin Şenlikoğlu’nu makamında ziyaret ederek Giresun’a yapılacak yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu tarafından Belediye önünde çiçekle karşılanan Genlik Hizmetleri ve Spor Bakanı Dr. M.Muharrem Kasapoğlu, daha sonra başkanlık makamına geçerek, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile bir süre görüştü.

M.Muharrem Kasapoğlu, Giresun’da bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, yaşanan sel felaketi nedeniyle geçmiş olsun dileklerini iletti.

M.Muharrem Kasapoğlu, hükümetin spora ve sporcuya büyük değer verdiğini kaydederek, spor tesisleri anlamında Giresun’a önemli yatırımlar yaptıklarını ve bugün bu tesisleri inceleme fırsatı bulduğunu söyledi.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu yaptığı konuşmada: “Bakanımızı kendi şehrinde görmekten, ağırlamaktan büyük onur duyduğumu belirtmek istiyorum. Bu vesileyle tüm hemşehrilerim adına kendilerine hoş geldiniz diyorum. Hükümetimiz tarafından Giresun’umuza spor alanında önemli yatırımlar yapılmaya devam ediliyor. 22 bin kişilik yeni stadyumumuz ve hemen yanındaki yeni yüzme havuzumuz tamamlanmak üzere ve yakında hizmete açılacak. Ayrıca, Spor Toto Teşkilatı’nın da katkılarıyla şehrimize dört adet semt sahası da yapılacak. Yine sanayi bölgemizde eski çöp alanının olduğu bölgeye basketbol tenis ve futbol sahası ile ilgili projelerimiz hakkında Sayın Bakanımıza bilgiler verdik. İnşallah sporla ilgili tüm tesislerimizi sporcu ve vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Ben Sayın Bakanımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyarette, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na içinde çeşitli fındık ürünlerinin bulunan hediye sepeti ve bir şilt taktim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.