SON DAKİKA!

STUTTGART’I GECE HEYECANI SARDI

Karadeniz Giresunlular Derneği tarafından geleneksel hale getirilen bu yıl 3. düzenlenen Giresunlular Dayanışma Gecesi Stuttgart yakınlarında Erdmannhausen Halle Auf Shray’da 01 Mart 2014’de yapılıyor.

Gece hazırlıklıkları son hız devam ederken Karadeniz Giresunlular Derneği yönetim kurulu hafta sonu toplanarak, gelecek konukları en iyi şekilde ağırlamak için çalışma komitesi oluşturdu.

Karadeniz Giresunlular Dernek Başkanı Cevat Öksüz ” Dayanışma gecemize çok az bir süre kaldı, bütün hazırlıklarımızı tamamladık, inşallah gelen konuklarımızı en iyi şekilde ağırlayacağız, her yıl bir önceki yıldan daha büyük bir organizasyona imza atıyoruz. Biz bu yıl daha çok hemşerimizi salonda ağırlamayı planlıyoruz. Hemşerilerimiz bizden sahnede kimi görmek isterlerse onu gecemizde sahneye çıkarıyoruz. Bu gecemizde Giresun’un en genç hanım sanatçısı Gizem Kara ve beyefendi kişiliği ile tanınan Ali Gedik’i hemşerilerimiz ile buluşturmayı uygun gördük. Her iki sanatçımızda bizleri mahçup etmeyecek değerli isimler inşallah süper bir gece yaşayacağız.” dedi.

İşte Gecenin bilgileri;

stuttgartkaradenizgiresun2014

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.