SON DAKİKA!

Sükrü Genç Hizmetleri ile Adindan Söz Ettiriyor

Sariyer Belediyesi tarafindan Istinye’de yaptirilan Ibn-i Sina Parki, Aile Hekimligi Binasi ve Semt Evi’nin açilis töreni gerçeklestirildi. 

Hali saha yapilmak üzere belirlenen alanin Istinyeli kadinlardan gelen talep üzerine yeniden gözden geçirilmesiyle proje, Ibn-i Sina Parki, Aile Hekimligi Binasi ve Semt Evi yapilmak üzere degistirildi. Açilis töreninde konusan Baskan Sükrü Genç, ‘’Biz yöneticiler de yogunluk nedeniyle bazi ayrintilari gözden kaçirabiliyoruz, bizi bu konuda yerinde ve zamaninda uyaran kadinlarimiza tesekkür ediyorum. Bu olay göstermistir ki Türk Kadini’nin Kurtulus Savasi’nda gösterdigi üstün basarilar bir rastlanti degildir.’’

Baskan Sükrü Genç’in, Ibn-i Sina Parki içerisine insa edilen Aile Hekimligi binasinin yapimina katkilarindan dolayi TIMS GROUP sahibi ve yapimci Timur Savci’ya tesekkür plaketi verdigi törene Sariyer halkinin da ilgisi büyük oldu.
Törende söz alan Dr.Figen Mutlay, Aile Hekimligi binasi basta olmak üzere tüm bu projenin olusmasinda kendilerinin önerilerini dikkate alarak bu kompleksin olusturulmasini saglayan Baskan Sükrü Genç’e tesekkürlerini sundu. 

Sariyer’in sit alani ve orman arazisi bakimindan oldukça yogun bir ilçe oldugunun bu nedenle yeni tesislerin yapimi için uygun alan bulmakta zorlandiklarinin altini çizen Baskan Genç, temizlik isçisinden en üst yöneticisine kadar emegi geçen herkese tesekkürlerini sundu.

 

Baskan Yardimcilari Adnan Ayber, Seçkin Özdemir, Sevgi Atalay, Recep Yel, Mehmet Metilli, Mustafa Tok, Gülperi Özdemir ve bazi birim müdürlerinin de hazir bulundugu tören, Istinye Mahallesi Muhtari Mehmet Hançer’in Sariyer Belediye Baskani Sükrü Genç’e verdigi tesekkür plaketinin ardindan sona erdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.