Uncategorized

Sultangazi IGEDER e Agir Konuklar

  


Istanbul un çiçegi burnunda ilçelerinden Sultangazide kurulan (IGEDER) Istanbul Giresunlu Egitimciler Dernegi Subesi Baskani Göreleli hemserimiz Abdurrahman Ada önemli konuklari agirladi.

Giresun Görele Köprübasi Belediye Baskani Abdullah Topçu, Ünlü Sunucu Musa Ada, Giresun Federasyonu Genel Baskan Vekili ve Gazetemiz Imtiyaz Sahibi Ethem Bakar, Sultangazi Ilçe Milli Egitim Müdürlügü Sube Müdürü ve Sultangazi Giresunlular Dernek Baskan Yardimcisi Mustafa Senol Saygili, Görele Cimide Dernek Baskan Yardimcisi ve Isadami Ismail Yildiz, Bahat Saglik Gurubu Sultangazi Hastanesi Idare Amiri Ahmet Demiray, Sultangazi Belediyesi Basin Müdür Yardimcisi Ali Usta yi agiladi.

 

Agirlama sirasinda Sultangazi IGEDER yöneticileri Talip Ak (Yönetim Kurulu Üyesi), Savas Kiliç (Yönetim Kurulu Üyesi), Uygar Keskin (Yönetim Kurulu Üyesi) de hazir bulundu.

 


 

Köprübasi belediye baskani Abdullah Topçu sivil toplum örgütlerinin çok önemli görevleri oldugunu kendisinin de hem eski bir egitimci hemde uzun süre dernek baskanligi yapmis bir meslektaslari oldugunu anlatti.

Toçu Abdurrahman Ada gibi genç dernek yöneticilerini görünce gelinen noktanin umut verici oldugunu basarilarinin devamini dilerim seklinde konustu.

 

Ünü Sunucu Musa Ada ise daha dün aksam Almanya Sututgart tan döndügünü dünyanin her yerinde Giresun derneklerinin faaliyetlerinin hizli bir sekilde devam ettigini Sultangazi IGEDER yönetimine basarilar diliyorum diyerek sözlerini tamamladi.

 

Girdef Genel Baskan Vekili Ethem Bakar IGEDER  Sultangazi subesi nin kurularak faaliyetlerine baslamasi Istanbul da yasayan Giresun egitim camiasi içn sevindirici olmustur birlik ve beraberlik için de özellikle egitim alaninda faaliyet gösterecek olan dernege basarilar diliyorum seklinde konustu.

 


 

Dilek temenniler den sonra çeverede bulunan br Resteurantta IGEDER yöneticileri tarafindan misafirlere yemek ikram edildi.

 

 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.