Uncategorized

Sultangazi de Egitimin Yükselen Degerleri

Istanbul Giresunlu Egitimciler Dernegi Sultangazi Subesi Abdurrahman Ada baskanliginda toplanarak 5 maddeden olusan bir genelgeyle Giresun lu ögrencileri tesbit edip bütün sorunlari ile alakadar olma karari verdi.

 

SULTANGAZI GIRESUNLU EGITIMCILER OLARAK:

 

1.HEDEFIMIZ  SULTANGAZIDEKI GIRESUNLU ÖGRENCILERIN TESPITI YAPILACAK. BU KAPSAMDA WEB SITELERINDEN DUYURU, BELEDIYE VASITASI ILE VINILLER VE AFISLER, OKULLARIMIZDAKI ARKADASLAR VASITASI ILE YERINDE ÖGRENCI TESPITI YAPMAK OLACAKTIR.

2.HEDEFIMIZ  TESPIT EDILEN 6.7.8 SINIF ÖGRENCILERINI  SEVIYE GRUPLARINA GÖRE  DERSANEYE YÖNLENDIRMEK

3.HEDEFIMIZ TESPIT EDILEN 4.5. SINIF ÖGRENCILERIMIZDEN FOLKLOR GRUBU OLUSTURMAK OLACAKTIR.

4.HEDEFIMIZ PROTOKOL ZIYARETLERINI DEVAM ETTIREREK BELEDIYE BASKANIMIZ VE BAHAT HASTENELERI SAHIPLERINDEN HAMZA BAHATI ZIYARET ETMEK OLACAKTIR.

5.HEDEFIMIZ “ UZAKLARDAKI 28 KARDESIM PROJESI ” KAPSAMINDA GIRESUNDAN 23 NISAN ULUSAL EGEMENLIK VE ÇOCUK BAYRAMINDA  ÖGRENCI VE ÖGRETMENLERI GETIRIP BIR OKULUMUZDA GÖSTERI YAPTIRMAK OLACAKTIR.


Sultangazi IGEDER in toplantisina Abdurrahman Ada baskanligin da; Giresun Medya Platformu Baskani Ali Sükrü Kara, Bahat Hastanesi Idari Isler Amiri Ahmet Demiray, Sultangazi Belediyesi Basin ve Halkla Iliskiler Müdür Yardimcisi Ali Usta ile Egitimcilerden Kemal Kavgaci, Ersoy Balci, Uygar Keskin, Süleyman Ceylan, Fatih Senel,  Eyüp Akin, Süleyman Ceylan, Ayse Melikoglu, Ersin Melikoglu, Ibrahim Tanriverdi, Metin Tanriverdi,  Ibrahim Çoban, Mustafa Sarisaray, Analiz Yayincilik Istanbul Distribötürü  Tankut Türüdü, Çözüm Dergisi ve Ekol Dersanesi Sahibi  Savas Kiliç katildilar.

 

Önemli kararlarin alindigi toplanti daha sik tekrarlanmak üzere dilek ve temenniler ile sona erdi.

 

 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.