SON DAKİKA!
muratkumastarimkredi

TARIM KREDİ MERKEZ BİRLİĞİ TRABZON’DA TOPLANDI

Bölge Başkanlığını Giresun Merkez Boztekke Köyü Muhtarı Murat Kumaş’ın yaptığı Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Trabzon’da toplandı.

giresuntarimkredi

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Ağustos ayı toplantısı Trabzon Bölge Birliği hizmet binasında yapıldı.

Yönetim kurulu toplantısı için Trabzon’a gelen Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Teke, Genel Müdür Abdullah Kutlu, Başkan Vekilleri Varol Yıldız ve Adnan Güney, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Sakin, Osman Şirin, Hacı Özata, Salih Aydın, Necat Buğdaci ve Emrullah Tekman ile Denetçiler İlhan Saltık ve Sinan Soylu Trabzon Bölge Birliğini ziyaret ederek faaliyetler hakkında Trabzon Bölge Başkanı Murat Kumaş ve Bölge Müdürü Süleyman Kurt’tan bilgi aldılar.

Toplantı öncesi misafirlere bir hoşgeldiniz konuşması yapan Bölge Birliği Başkanı Murat Kumaş böyle bir toplantı için Trabzon Bölge Birliğinin seçilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Teke yaptığı açıklamada; “Trabzon Bölge Birliğimizin, bölgenin genel yapısı itibariyle çok zor şartlarda faaliyetlerini yürüttüğünü biliyoruz. Bu zor şartlarda her zaman çalışanlarımız ve ortaklarımız ortaklarımızın yanında olduk, onların destekçisi olduk. Bundan sonra da aynı kararlılıkla desteğimizi devam ettireceğiz. Birlik ve beraberliğimizi bozmadan, heyecanımızı kaybetmeden, samimiyetle çalışıldığında güzel işlerin başarılabileceğini görmekten son derece mutlu oldum. Hayata geçirilen Tarım Kredi Çay projesi kurumumuz için, başta da bu bölgemiz için çok önemli bir projedir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ben, kendi çayımız Tarım Kredi Çay içiyorum ve kurumsal olarak tüm teşkilat çalışanlarımızın da çay markamıza sahip çıkmalarını istiyorum.” dedi.

Trabzon Bölge Birliğinin faaliyetlerini artırma çabalarını memnuniyetle gözlemlediğini dile getiren Genel Müdür Abdullah Kutlu; “Sizlerin çok zor şarlarda görev yaptığını biliyorum. Ancak, bölgenin sahip olduğu potansiyele uygun projelerin üretilerek hayata geçirilmiş olması memnuniyet vericidir. Bu bölgenin iki önemli ürünü olan fındık ve çayda kooperatiflerimizin çalışma kapasitelerinin artırılması hayatı önem taşımaktadır. Bu amaca yönelik olarak hayata geçirilmiş olan “Tarım Kredi Çay” projesi tarihi bir başlangıçtır. Memnuniyetle söyleyebilirim ki markasıyla, kalitesi ve fiyatı ile iyi bir başlangıç yaptığımız bu projemize hep beraber sahip çıkar, kaliteyi bozmadan sürdürülebilir kılarsak Bölge Birliğimiz ve tüm kooperatiflerimiz olarak önemli kazanımlar elde ederiz. O bakımdan konunun çok ciddi olarak sahiplenilmesini istiyorum.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.