Uncategorized

Tesekkürler Degerli Okurlarimiz

Kendi alaninda tek olan ve bir çok gurbetçi hemserimizin gözü ve kulagi olan gazetemiz dünyanin en saygin hit degerlendirme kurulusu ALEXA panelinde milyon alti haber siteleri sinifinda degerlendirilerek büyük çikisini devam ettirdi.

 

Bir süre önce kallesce bir hareketle COM adli sunucusu askiya alinmasindan sonra Avrupa dan yayin yapmaya baslayan ve Almanya da birçok ulusal gazetenin önünde yer alan Gurbetçi Giresun Gazetesi EU olan sunucusundan sonra ilk kez bugün milyon alti degerlendirilerek büyük çikisini devam ettirdi.

 

Gurbetçi Giresun Gazetesi önümüzdeki günlerde basili olarakta haftalik olarak abonelerine ulsamaya baslayacak. Konu ile ilgili gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar ilk sayimizi bu hafta sonuna yetistirmeye çalisacagiz artik her sali herkes Gurbetçi Giresun Gazetesini iple çekecek kismet olursa ilk sayimizi önümüzdeki hafta çikaracagiz seklinde konustu.

 

Bir süredir devam eden basili gazete çalismalarinin son asamasina gelindi. Haftalik olarak çikmaya baslayacak olan Gurbetçi Giresun Gazetesi hafta boyu internet üzerinde okunan haberlerden en çok ilgi görenler ve güncel hemseri haberleri ile Avrupa, Asya, Amerika da yasayan hemserilerimizede posta yoluyla ulastirilacak.

 

Yurt içi ve Yurtdisinda abone usulü ile çalisacak olan Gazetemizin ilk sayisindan itibaren bütün Giresun Derneklerine ulasacak ve ayni zamanda Giresun ilindede kurulacak temsilcilik ile sehrimizdeki abonelerinede ulasacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.