Uncategorized

Tirdef Kahvalti Ile Bulusturuyor

Hasretle kucaklasmak, özlem gidermek, memleket meseleleri hakkinda bilgi sahibi olmak, TIRDEFin yeni projesini paylasmak için 20 Aralik Pazar Günü Nagehan Restauranta davetlisiniz.


Tirebolu Dernekler Federasyonu (TIRDEF) tarafindan organize edilen kahvaltili toplanti Küçük Çamlica Nagehan Restaurant’ta yapilacak.


Gerek Istanbul’da yasayan gerekse Tirebolu’dan gelecek Tirebolululari bulusturacak olan kahvaltili toplanti 20 Aralik 2009 Pazar günü saat 10.00’da baslayacak


Yeni yila girerken kaynasma ve özlem gidermeyi saglayacak olan toplantida Tirebolu Iletisim Fakültesi ile Demiryolu ve Liman projeleri konusu gündeme getirilecek. Söz konusu konularda yapilan çalismalarla ilgili olarak konuklara bilgi aktarilacak.


Tirebolu’yu Yönetenler, Sivil Toplum Kuruluslarinin Temsilcileri ve Tirebolu’nun yetistirdigi önemli degerler ile basin mensuplarinin davetli oldugu toplantida TIRDEF tarafindan Istanbul’da organize edilecek olan “1. Tirebolu Kültür ve Sanat Günleri” konusunda bilgi verilecek.Tarih: 20 Aralik 2009 Pazar
Saat: 10.00
Yer: Nagehan Restaurant
Adres: Küçük Çamlica Caddesi Sehit Serhat 
           Emre Sokak No:9 Üsküdar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.