Uncategorized

Tirebolu Cumhuriyet Ilkögretim Okulu

 Tokat Ilini temsilen Merkez Ilçe Türkiye Odalar ve Borsalar Birligi Ilkögretim Okulu, Kahramanmaras Ilini temsilen Merkez Ilçe Ayse Gümüser Ilkögretim Okulu, Içel(Mersin) Ilini temsilen Merkez Ilçe 23 Nisan Ilkögretim Okulu ve Giresun Ilini temsilen Tirebolu Ilçesi Cumhuriyet Ilkögretim Okulu nun 27, 28 v3 29 Nisan 2011 tarihlerinde (S) grubunda çewyrek finale yükselmek için micadele verecekler.
 
Bugün(24 Nisan 2011) Tirebolu dan Antalya ya giden Tirebolu Cumhuriyet Ilkögretim Okulu Yildi Futbol Takiminin çeyrek finale kalmasi durumunda Tirebolu Ilçe Milli Egitim Müdürü Ali Sanli tarafindan özel bir ödülle ödüllendirilecegi açiklanirken, Cumhuriyet Ilkögretim Okulu Beden Egitimi ve Spor Ögretmeni Çetin Durkaya ise, takiminin final oynayacagi yorumunda bulundu.
 
Bu arada, Antalya Side de Emirhan Garden Otel de konaklayacak olan Giresun Sampiyonu takimimiza, Tirebolulu esnaflarin maddi ve manevi katkilari oldugunu söyleyen yöneticiler, desteklerinden dolyi yardimlarini esirgemeyen esnaflara tesekkür ettiklerini söylediler.
 
Haber : Mehmet ÜÇÜNCÜ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.