SON DAKİKA!

TİREBOLU İHSAN ÇAMUR’A VEDA ETTİ

Emekli öğretmen Tirebolu Belediye Meclisi Üyesi İhsan Çamur yakalnadığı amansız hastalıktan kurtulamayarak hatayını kaybetti.

isancamurcenaze

Giresun’un Tirebolu ilçesinde yaşayan Kültür ve Sanat alanında yaptığı faaliyetlerin yanı sıra Almanya’nın Marbach şehri Belediyesi ile Tirebolu Belediyesinin kardeş şehir olması için yapılan çalışmaların öncüsü Tirebolu Belediye Meclisinin Cumhuriyet Halk Partili üyesi Emekli Öğretmen İhsan Çamur yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak dün hakkın rahmetine kavuştu.

Almanya’dan mesaj var; Marbach belediyesinin vefat haberini öğrenmesi ile büyük üzüntü yaşadığı ve Türkiye’yi arayarak cenaze ve sonrası için yapılabilecekler hakkında bilgi istediği öğrenildi. Almanya’daki dostları cenaze törenine çiçek göndererek büyük bir vefa örneği göstererek ailenin acısını paylaştı.

Öte yandan Almanya ile kurulan dostluk temelinde büyük hizmetleri olan İhsan Çamur’a en anlamlı mesajı aynı heyette bulunan Alman Bayan Üye Ute Rössner’den geldi. Ute Rössner ” İhsan bey bizim yaptığımız kardeş kent çalışmasının temel direklerinden biri olmuştu. Bizleri iki kez Tirebolu’da ağırlayan bu değerli arkadaşımızı çok erken kaybetmiş olmanın büyük üzüntüsünü yaşıyoruz. Almanya’daki dostları olarak İhsan Çamur’u asla unutmayacağız.” dedi.

cenazecelenkalmanlar

Haber Resimleri: Kardiye Aydın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.