SON DAKİKA!

TİREBOLU KUZGUN KÖYÜ DERNEĞİ KONGREYE HAZIR

Tirebolu Dernekler Federasyonu (TİRDEF)’in kurucu derneklerinden Kuzgun Köyü Derneği coşkulu bir genel kurula hazırlanıyor.

27 Nisan Pazar günü yapılacak kongreye Gaziosmanpaşa ve Tirebolu belediye başkanları yanında her ikisi de Kuzgunlu olan Ak Parti Gaziosmanpaşa ve Tirebolu Ak Parti ilçe başkanları da davetli.

Konuyla ilgili bilgi veren Kuzgun Köyü Derneği Başkanı Mustafa Ramazan “ 27 Nisan Pazar günü İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi Konferans Salonunda yapacağımız coşkulu genel kurulumuza başta Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve Tirebolu Belediye Başkanımız Abdullah Karapıçak olmak üzere her ikisi de köylümüz olan Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Av. Şahin Pirdal ve Tirebolu ilçe Başkanı Enver Yiğit olmak üzere tüm dernek başkanları ile TİRDEF yöneticilerini davet ediyoruz. Bu önemli günümüzde hemşerilerimizi ve tüm üyelerimizi yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Kuzgun Köyü Derneği 10. Genel Kurulu 27 Nisan 2014 Pazar günü 13-17.00 saatleri arasında Gaziosmanpaşa Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.