SON DAKİKA!

TİREBOLU MHP İLÇE TEŞKİLATI YENİDEN KURULDU

Milliyetçi Hareket Partisinde (MHP) Genel Başkan adaylarından Meral Akşener ile diğer adaylara yakın olarak gözüken il ve ilçe teşkilatlarındaki değişim devam ederken; Genel Merkez tarafından görevden alınan teşkilatlar arasında bulunan Tirebolu’da da yeni teşkilatlanma yaşandı ve iş adamı Kemal Sezer, İlçe Teşkilatının başına getirildi.

MHP Genel Merkezi tarafından 20 Eylül 2016 tarihi itibariyle Giresun’un Tirebolu İlçe Başkanlığı görevine tayin edilen Kemal Sezer, hemen kolları sıvayıp yönetim oluşturma çalışmalarına başladı. Yaptığı bir dizi temas ve incelemelerden sonra MHP’nin Tirebolu’daki Yönetim Kurulu’nu oluşturan İlçe Başkanı olarak atanan Kemal Sezer, kendisiyle birlikte görev yapacak isim listesini Genel Merkeze sundu.

Tirebolu’da Kemal Sezer başkanlığında oluşturulan MHP Yönetim Kurulu listesinde aşağıdaki isimler yer aldı:

İbrahim Sevim, Orhan Aykut, Faik Cebecioğlu, Engin Sezer, Ergün Yıldız, Hüseyin Cebeci, Hayrettin Yıldız, İbrahim Pehlivan, Arif Aydın, Serhat Kambur, Emin Öztürk, Ahmet Bayraktaroğlu, Elmas Öztürk, Hüseyin Karaaslan, Hayati Meşe ve Alper Öztürk.

3-4 ay içinde Tirebolu’da İlçe Kongresi yapılacağını bildiren MHP’nin yeni Tirebolu İlçe başkanı Kemal Sezer, geçici olarak belirledikleri Yönetim Kurulu’nda görev taksimi de yaptı. Buna göre; Tirebolu MHP İlçe Teşkilatı’nda İbrahim Sevim ile Orhan Aykut Başkan Yardımcılığına, Engin Sezer Muhasipliğe ve Faik Cebecioğlu’da Sekreterliğe getirildi. Teşkilattaki diğer isimler de asil üye olarak görev yapacaklar.

mhptirebolu

Tirebolu MHP’nin yeni İlçe Başkanı Sezer, ikinci icraat olarak parti binasını yeniledi ve İlçe Teşkilatına yeni bir lokal buldu. MHP Tirebolu İlçe Teşkilatı, Çarşı Mahallesindeki Otogar karşısında bulunan binanın ikinci katına taşındı. Başkan Sezer, Tirebolu’da 350 kayıtlı üyesi bulunan MHP’ye yeni üyeler katacaklarını ifade ederek, geride kalan süreçte partide görev yapan ilçe başkanlarına ve yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür ettiğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.