SON DAKİKA!

TUFAN AKBAYRAK’LI TÜRKİYE MİLLİ TAKIMIMIZ AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) Zıpkınla Balık Avı Milli Takımı Danimarka^da yapılan CMAS 32. Euro- Africa Şampiyonasında Tarihinde ilk defa üçüncülük Kupasını aldı.

Gazetemiz imtiyaz sahibi ve TSSF Giresun İl Temsilcisi Ethem Bakar’ın destekleri ile uzun yıllardır Zıpkınla Balık Avı Sporuna gönül veren Giresun Yüzme İhtisas Spor Kulübü Sporcusu Tufan Akbayrak’ın yer aldığı Milli takım Danimarka’da adeta destan yazarak Avrupa üçüncüsü olarak tarihinde bir ilki başardı.

Giresun Yüzme İhtisas Spor Kulübünün tescil işlemleri gecikmesi sebebi ile pilot takımımız olan İstanbul Boğaziçi Spor Kulübü adına lisans çıkararak bin bir güçlükle yarışmalara hazırlanan ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ethem Bakar tarafından uzun uğraş ve destekler ile milli formaya kavuşan Tufan Akbayrak Danimarka’da Türkiye’nin yüzünü güldürerek büyük bir başarıya imza atmış oldu.

İşte Tufan Akbayrak’lı Milli Takımımız ve Teknik ekip.
Selim Konya, Serhan Dağdan, Murat Şahiner (Milli Takım)
Vedat Atak – Sedat Osmanoğlu (Federasyon ve Teknik Ekip)

Danimarka’da 5/9 Eylül tarihleri arasında 19 ülkeyle, nice Dünya ve Avrupa Şampiyonuyla, Dünyanın en iyileriyle, sonsuz sponsor destekli takımlarıyla yarışan millilerimizin başarısı büyük yankı uyandırdı.

İşte CMAS resmi sitesinde yayınlanan derecelendirme

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.