Uncategorized

Turan Bulutcu ya Egitime Hizmet Ödülü

Alucra Turan BULUTCU Meslek Yüksekokulu’nun yeni hizmet binasini kisa zamanda yapilmasi ve kisa zamanda bitirilerek Giresun Üniversitesine hibe eden, Alucrali egitim gönüllüsü  ve isadami Refik BULUTCU’ya,Giresun Medya Platformu tarafindan verilen ‘’EGITIME HIZMET’’ ödülü Alucra Haber imtiyaz sahibi ve Sebin Medya yazari, Gazeteci Tülay Dolu tarafindan takdim edildi


Alucra Vakfi genel kurulu sonrasi yapilan onurluk töreninde Tülay Dolu  “size bu ödülü Alucra Meslek Yüksek Okuluna yapmis oldugunuz katkilardan dolayi veriyoruz. Sizin yapmis oldugunuz hizmetlerin karsiligi olarak bu plaket size yetmez.  Alucranin vefakâr ve cefakâr insanlari sizin gayretlerinizi unutmayacak. Tarihe altin harfler ile yazili bu Egitim hizmetini gelecek kusaklar hayirla yad edecekler. Bu plaketi bunun hatirasina olarak lütfen kabul ediniz”  dedi.


Refik Bulutçu konusmasinda; Giresun Medya Platformuna tesekkürlerini sunarak, çok güzel isler yapiyorsunuz, yolunuza devam edin, ayrica Alucra’nin gelismesi için hizmet eden ve  emek sarf eden herkese sükranlarimi sunuyor, bana verilen bu plaketi burada onlar adina da aliyorum seklinde konustu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.