Uncategorized

Türk Yildizlarinda Bir Giresunlu

 

Ihsan Incekara NRW

Almanya dan bildiriyor…

 

Bütün dünyada yaptigi gösteriler ilgi ile izlenen ve binlerece hayrani olan uçan harikalar ekibnide Giresun lu bir hemserimizinde oldugunu biliyormuydunuz?

 

Bu ekibin içinde yer alan Hava Kidemli Üstçavus Rahmi Topal Giresun Merkez Erikliman Gazilertepesi köyü nüfusuna kayitli ve ayni zamanda gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar in komsusu.

 

Türk yildizlarina uluslar arasi arenda gösteri teklifleri yagiyor, bu kapsamda 2-5 Subat 2011 günleri Birlesik Arap Emirlikleri Dubai al-ain de Airobik Show a davet edildi.

 

8 kisilik uçus ekibinde hemserimiz Kidemli Üstçavus Rahmi Topal inda yer aldigi gururumuz Türk Yildizlari Türkiyede ise 16 Mayis ta Merzifon, 19 mayis ta Samsun da gösteri yapacak, böylesine önemli bir Akrobasi timini hemende ayni tarihlere deng gelen 20-23 Mayis Giresun Aksu senliklerine Sayin Valimiz Mustafa Yaman ve Giresun Belediye Baskanimiz Kerim Aksu davet ederlerse Ada üzerinde bir gösteri uçusu yaptirilabilir mi?

 

Sesle yarisan, Rüzgarla arkadas,  Yildizlari Dost, Ay la selamlasan, Türk Yildizlari ekibine Selam ve Saygilar olsun…

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.