SON DAKİKA!
hasanturantuzlabelediyesi

TUZLA BELEDİYESİNE GİRFED’DEN FESHANE ÇIKARMASI

Giresun Federasyonu (GİRFED) İstanbul İlçe belediyelerini 6. Giresun Günleri hazırlıkları programı, muhtevası ile ilgili olarak bilgilendirmek için çalışmalara devam ediyor.

feshanetuzlaziyaret

Beylikdüzü ve Beykoz Belediyelerinden sonra, Giresun Federasyonu bilgilendirme heyeti Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’yı makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Giresun Federasyonu Başkanı Hasan Turan, Giresun Dernekler Birliği yönetim kurulu üyesi Avni Aydın, Keşap temsilcisi Abdullah Akgün, Yağlıdere temsilcisi Murat Aydın’dan oluşan heyet, Başkan Yazıcı’ya program hakkında bilgiler verdi.

17 Mayıs yürüyüşü ile ayrıntılardan bahsedilen toplantıda Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı konuya duyduğu ilgiyi sorularıyla ortaya koydu. İlçeyi, halkın birinci elden temsilcileri olan sivil toplum kuruluşlarıyla ortaklaşa yönettiklerini ifade eden Dr. Yazıcı, “Böylece halkın isteklerine en yakın kararları almak ve uygulamada en yüksek başarıyı elde etmek mümkün olmaktadır.” diye konuştu.
Giresun Federasyonu Başkanı Hasan Turan da kendilerinin de Giresun Federasyonu olarak Giresunluların temsilcileri olduklarını hatırlatarak, Başkan Yazıcı’ya Giresun için çalıştıklarını ve bu yıl 6.sını düzenledikleri Giresun Günleri’nin birincil amacının Giresun’un ilerlemesi ve bir marka olarak daha da değerlenmesi olduğunu ifade etti.

Heyet yapılan sohbetin ardından Başkan Dr. Şadi Yazıcı’yı 17 Mayıs yürüyüşüne ve 6. Giresun Günleri organizasyonuna davet etti. Başkan Yazıcı heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, bu coşkuyu gözlemek ve bir parçası olmak için Giresun Günleri’nde bulunmaktan memnuniyet duyacağını ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.