Uncategorized

Ugur Isilak DITIBde

Ali Özdenmir köln den bildiriyor.

 

Ugur Isilak DITIB Merkez’i Ziyaret Etti.

 

Özgün müzigin ünlü sanatçisi Ugur Isilak ve Menejeri Murat Isilak’la birlikte DITIB Genel Merkezi’ne gelerek, Genel Baskan Sadi Arslan’i makaminda ziyaret etti.

Nezaket amaciyla yapilan ve DITIB birim müdürlerinin de hazir bulundugu ziyaretteki konusmasinda Isilak, uzun zamandir yapmayi arzu ettigi ziyeretinin bugüne nasip oldugu belirterek, “DITIB’in çalismalarini yakindan takip ediyorum. Ben kendim Almanya kökenli bir sanatçiyim. Halen Annem ve Babam Almanya’da yasiyorlar. Bundan dolayi sik sik bu ülkeye geliyorum. Gittigim her yerde bir DITIB dernegini görme imkanim oluyor. Çok yararli çalismalariniz için sizleri tebrik ediyorum ve basarilarinizin devamini diliyorum. DITIB Merkez Camii’nin projesini gördüm. Gerçekten çok kapsamli bir eser olacak. Bu güzel mabedin hayata geçirilmesinde bana da bir görev düsecekse, seve seve hazir oldugumu belirtmek istiyorum” dedi.


 


DITIB Genel Baskani Sadi Arslan da ziyaretten duydugu memnuniyeti ifade ederek basladigi konusmasinda; “Sanatçi Ugur Isilak’i yakindan takip ediyorum. Gerek durusuyla, gerekse insanlara verdigi olumlu mesajiyla bizim için önemli bir sanatçidir. Kendilerini DITIB’de agirlamaktan çok büyük mutluluk duydugumu ifade etmek istiyorum.


 


7 Kasim 2009 Cumartesi günü, DITIB Merkez Camiinin temel atma töreni olacaktir. Sanatçimizin bu nutlu günümüzde bizlerle birlikte olmasini arzu ediyorum. Hem kendilerini çok seven vatandaslarimizla hasret gidermis olurlar, hem de bir ozan edasiyla seslendirdikleri o doyumsuz müzik ziyafetinden istifade etmis oluruz” dedi.


Ziyaret, sanatçi Ugur Isilak’in DITIB birimlerini gezmesinin ardindan sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.