SON DAKİKA!

UZAYA GİTMEK İSTEYEN GENÇ’E BELEDİYE DESTEĞİ

Uzaya gidecek adayların oylamayla belirleneceği internet ortamında Giresun’un Eynesil ilçesinden olan ve uzaya ilk çıkan Türk olmak isteyen Selçuk Topal’a Giresun Belediyesi’nden destek geldi.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, uzaya çıkan ilk Türk olma yolunda mücadele veren Oxford Üniversitesi Astrofizik Bölümü Doktora Öğrencisi, Selçuk Topal’a destek çağrısında bulundu.

Sanal ortamda https: //www.lynxapollo.com/tr_TR/212467/ selcuk-topal web adresini ziyaret ederek herkesin Selçuk Topal’a oy verebileceğini aktaran Başkan Kerim Aksu, “Uzaya çıkan ilk Türk’ün Giresunlu olması için, uzay bilimleri konusunda eğitimine devam eden hemşerimizi gönülden destekliyoruz. Selçuk kardeşimiz şuanda sanal ortam oylamasında üçüncü sırada yer alıyor. Ben tüm halkımızdan Giresun’un adını uzay tarihine yazdıracak olan adayımız Selçuk’a oy vermelerini ve oy verme sayfasını kendi sosyal paylaşım sitelerinden arkadaşları ile paylaşmasını istiyorum ve destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ayrıca oylamanın 30 nisan tarihinde sona ereceğini, herkesin bu süre içerisinde belirli aralıklarla birkaç kez oy verebileceğini de sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.