SON DAKİKA!

Vahap Isik Süper Lig Hayal Degil


 

Gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar Hatayspor ile oynanan hazirlik maçi sonrasi Mavi Karadeniz Tv için maç sonu röpörtajlari yapti ve yaptigi bu röpörtajlardan biride Giresun evladi Vahap Isik oldu.

 

Vahap ” Giresun benim içimde hep bir askti onu gidermek için Giresunsporu Süper lige tasimak için memleketime geldim ”  dedi.

 

Gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar ile yaptigi röpörtajda Vahap Isik ” Ben dogdugum günden beri hep gurbetçi oldum, uzun yillar süper lig ve diger futbol liglerinde çesitli takimlarin formasini terlettim. ama artik memeleketim için biseyler yapma zamani geldi. bu sezon basta Giresunspor kulübü baskani sayin Osman Çirak olmak üzere hocamiz sayin Hüsnü Özkara ve uzun yillardir arkadasim meslektasim Tolga Seyhan büyük bir özveri ile hedef olan süper lig için bir araya gelme karari aldi. bende içimdeki Çotanak askini dindirmek ve hedef olan süper lige çikmak için tareddütsüz imza attim. herkese hayirli olsun ” dedi.

 

Giresunspor taraftarina seslenen Vahap Isik ” Taraftarimizin önünde Giresunspor formasini giyecek olmaktan dolayi çok heyecanliyim. ben Giresunun öz evladiyim bize güvensinler onlara istedikleri sampiyonlugu verecegiz, bu arkadaslik ortami takim ruhu olustu. sadece küçük uyum problemleri yasiyoruz buda normal herkes bu takimda yeni inanmak basarmanin yarisidir. sadece taraftarimizda bizlere inansin ve bizi her doksan dakikada desteklesin bizler basaracagimiza inaniyoruz. ” diyerek sözlerini tamamladi.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.