SON DAKİKA!

VALİ DURSUN ALİ ŞAHİN BULANCAK’TA

Giresun’un Bulancak ilçesine giden Vali Dursun Ali Şahin, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

İlk olarak ilçeye bağlı Süme Köyüne giden Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, Süme-Yunuslu-Kayhan grup yolunda devam etmekte olan 2 bin 200 metrelik yol çalışmasının bin metrelik kısmını üstlendiğini söyledi.

Süme Köyü Muhtarı Mustafa Özdemir’den çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Dursun Ali Şahin, yapılan çalışmanın tamamlanabilmesi için 110 Bin TL.’lik bir ödenek daha çıkararak yolun tamamlanması için gerekli girişimleri yaptı. Ardından Yaslıbahçe Köyünde bulunan yol çalışmalarını inceleyen Vali Şahin, 2 bin 800 metrelik yolda sıcak asfalt yama çalışması yapılması için yetkililere talimat verdi. Muhtarlar verdiği destekten dolayı Vali Dursun Ali Şahin’e teşekkür ettiler.

Hükümet Konağı inşaatında da inceleme yapan Giresun Valisi Dursun Ali Şahin çalışanlara hayırlı işler dileyerek, Belediye Başkanı Kadir Aydın’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Hükümet Konağı inşaatının 2014 Eylül ayında bitirileceğini ifade eden Başkan Kadir Aydın, Vali Şahin’e teşekkür ederek, “700 iş gününde yapılacak olan inşaatı firma yetkilisi ile görüşerek 400 iş gününe düşürdüğünüz için teşekkür ederiz” dedi.

Vali Dursun Ali Şahin, yapılan yatırımları değerlendirerek, vatandaşların talepleri doğrultusunda gerekeni yaptıklarını, yapılan yerleri gördükçe ise mutlu olduklarını kaydetti.

İncelemelerde Bulancak Kaymakamı Tayfur Elbasan ve Belediye Başkanı Av. Kadir Aydın da hazır bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.