SON DAKİKA!

VALİ DURSUN ALİ ŞAHİN GAZETECİLER İLE VEDALAŞTI

Valiler kararnamesi ile merkez valiliğine atanan ve 14 Ağustos Çarşamba günü Giresun’ dan ayrılacak olan Vali Dursun Ali Şahin, Giresun Gazeteciler Derneği’ne veda ziyaretinde bulundu.

Gazetecilerle sohbet eden Vali Dursun Ali Şahin, Giresun’da bulunduğu süre içinde görevini layıkıyla yapmaya çalıştığını ifade etti. Görevde bulunduğu 2,5 yıllık süre içerisinde Hak ve halk için çalıştığını kaydeden Vali Dursun Ali Şahin, “Bir valinin başarısı ortalama 3 yılla ölçülür. Bizim hizmetimiz çiçekleyip tomurcuk haline gelmişti. Birlikte önemli işler yaptık. 80 köyün köy konağını onardık. ‘Senin de Köyünde 1 Metre Yolun Olsun’ kampanyasında 3,5 milyon lira topladık. 3,5 milyon lira da biz katarak 7 milyon liralık yol yaptık.” dedi.

Gazeteciler adına konuşan Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Bilge de Vali Dursun Ali Şahin’in turizm, çevre ve ulaşım başta olmak üzere bir çok alanda önemli hizmetler yaptığını söyledi. Vali Dursun Ali Şahin’in, eleştirilere açık olduğunu da dile getiren Ahmet Bilge, “Gazetecilerin doğru ve hızlı bilgi sahibi olabilmesi için 24 saat kendisine ulaştık. Valimiz sadece Giresun halkının değil basın camiasının gönlünde de ayrı bir yer edinmiştir.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından, Gazeteciler Dernek başkanı Bekir Bayram’ın senelik izinde olması nedeniyle, dernek adına Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Küçükbayrak, Vali Dursun Ali Şahin adına düzenlenen plaketi takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.