SON DAKİKA!

VALİ ŞAHİN’E VALİ OLMAK İSTİYORUM DEDİ

Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aygün Attar ile birlikte 19 Eylül İlkokolu’nda öğrencilere karne dağıttı.

VALİOLMAKİSİTYORMUS

Prof. Attar’ın evlatlığına da karne veren Şahin, vali olmak istediğini söyleyen bir kız öğrenciye de, “Bana 33 sene sonra nasip oldu. Sana o kadar gecikmez inşallah” dedi.

Vali Şahin, Rektör Attar ile önce birinci sınıf öğrencilerine karne dağıttı. Daha sonra ikinci sınıflardan birine giren Vali Şahin, Rektör Prof. Dr. Attar’ın geçen yıl bir çocuk yurdundan alarak evlat edindiği Umut Kerem Altuntaş’ı yanına çağırdı, “Umut da şanslı. İnsan şanslı olunca ikinci şansı da alır. Bu daha farklı. Sıkışmış, sıkışmış, sıkışınca hızır yetişmiş. Hızır burada, hızır Rektör anne. Vali amcanı da unutma” diyerek karnesini verdi.

BANA 33 SENE SONRA NASİP OLDU

Gelecekte ne olmak istediğini sorduğu Nazlı Kamal adındaki öğrenciden, “Vali olmak istiyorum” yanıtı alan Vali Şahin, küçük çocuğun karnesini verdikten sonra, “Ah kızım ah. Vali, müsteşar, bakan olmak nasip işi. Allah nasip ederse olur. Bana 33 sene sonra nasip etti. Sana o kadar gecikmez inşallah” dedi.

Vali Şahin, 11 Şubat’ta tamamlanacak olan ara tatilin çocukların dinlenmesi için vesile olacağına işaret etti ve beraberindekilerle daha sonra okuldan ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.