Uncategorized

Vali Yaman dan Anneler Günü Mesaji

Giresun Valisi Mustafa Yaman, “Varligimizi Borçlu Oldugumuz, Sevginin, Sefkatin, Sabrin Essiz Timsalleri Olan Annelerimizin, Üzerimizdeki Emeklerinin Ne Denli Büyük Oldugu Herkesin Bildigi Bir Gerçektir.” Dedi. Yaman, Anneler Günü Münasebetiyle Yayinladigi Mesajda, Anneler Günü nün 9 Mayis Pazar Günü Kutlanacagini Hatirlatti.


Yaman, Anneler Günü münasebetiyle yayinladigi mesajda, Anneler Günü nün 9 Mayis Pazar günü kutlanacagini hatirlatti. Tüm annelerin günlerini kutlayan Vali Yaman, “Fedakar annelerimizi sadece bugünle sinirli bir sekilde hatirlamanin onlara yapilacak en büyük hata olacagi düsüncesinden hareketle, onlara yilin her gününde hak ettikleri saygi, iltifat, sevgi ve güler yüzü fazlasiyla göstererek hayir dualari alinmali, kirici ve incitici tavir ve davranistan mutlaka uzak durulmalidir.” ifadelerini kullandi.

Karsiliksiz sevmenin en güzel örneklerini veren annelerin, ayni zamanda gelecegin teminati, Türk milletinin maddi varliginin güvencesi, birlik ve bütünlük içinde yasayabilmenin de en önemli manevi kaynaklari oldugunu ifade eden Yaman, sunlari aktardi: “Hayatimiz boyunca vazgeçmedigimiz, güven ve destegini aradigimiz, yaninda huzur buldugumuz, sevgisini ve hosgörüsünü hiçbir seye degismeyecegimiz annelerimizin bizlere verdigi yüce degerleri bizler de çocuklarimiza aktarabilmeliyiz. Bu duygu ve düsüncelerle dünyanin en kutsal vazifesini yerine getiren annelerimizin Anneler Günü nü kutluyor, bütün annelere saglik, huzur ve mutluluklar diliyorum.” 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.