Uncategorized

Ve Bilgisayarlar Alucra ya ulasti

Alucra Egitim Dernegi Baskani Tülay Dolu ve yönetim kurulu üyesi Mesut Kaymakçi  ve Alucra lilar adina Mehmet Akif Ersoy Yatili Bölge okulumuzun çok ihtiyaci bulunan bu bilgisayarlari kazandiran basta Kasim Yagcioglu ve Alucrali olmayan is adami Ahmet Ergun’a ve oglu Faruk Ergun’a çok çok tesekkür ederiz.


Mehmet Akif Ersoy Yatili Bölge Okulu’na bilgisayarlar Ulasti

Mehmet Akif Ersoy Yatili Bölge okulu müdürü Bayram Kundak ve Müdür yard. Mehmet Akin teslim aldiklari bilgisayarlari görünce sasirdiklarini söylediler…


Müd. Yard. Mehmet Akin; Alucra Egitim Dernegi Baskani Tülay Dolu Hanim, bize 15 adet bilgisayar yola çikti, diye aradiginda çok sevindik ama beklentimiz ikinci el bilgisayarlardi.. Çünkü genelde bankalarda degistirilen bilgisayarlar, okullara gönderilir, bize de herhalde, Tülay hanim bir banka ile görüstü, bankadan bilgisayar gelecek diye bekliyorduk. Gelen bilgisayarlari görünce sasirmadim desem yalan olur. Çok tesekkür ederim dedi..


Okul Müdürü Bayram Kundak; Öncelikle çok tesekkür ederim. Bilgisayarlar bizi çok mutlu etti..Bizde simdi bir karar aldik, okulumuza projeksiyon cihazlari ve akilli tahtalar temin ederek, bu bilgisayarlari tüm siniflarimiza koyarak, okulumuza akilli siniflar haline getirecegiz dedi…Kaynak: www.alucra.com


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.