Uncategorized

Yakup halife Hazretleri anildi

Törene Ak Parti Giresun Milletvekili Ali Temur, MHP Milletvekili Murat Özgan, Duroglu Beldesi Belediye Baskani Murat Kiliçaslan ve diger davetliler katildi.Istiklal Marsi ile baslanan törene Duroglu Beldesi Gez Mahallesi imam Hatibi Idris Dik`in okudugu Kur`an-i Kerim tilavetiyle devam edildi. Törenin yapiminda büyük katkisi olan Aksu Vadisi Muhtarlar Dernegi Baskani Naci Karabiçak açis konusmasi yaptiktan sonra Duroglu Belediye Baskani Murat Kiliçaslan, Giresun Milletvekili Ali Temur ve Giresun Milletvekili Murat Özgan birer selamlama konusmasi yapti.


 


Arastirmaci Tarihçi Yazar Mehmet Fatsa Yakup Halife`nin tarihteki önemini anlatti. Ulusal televizyonlarda tarihi belgesel programlar yapan Ismail Kahraman selamlama konusmasi yaparak programla ilgili çekim yapti.


 


Daha sonra programa Karadeniz Türk Tasavvuf Musikisi Korosu ile devam edildi. Program Yakup Halife ve diger sehit ve gazilerimize dua edilerek son buldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.