Uncategorized

Yaman Ailesi Giresun Için Dört Koldan

Giresun Valisi Mustafa Yaman in esi Avukat Gülseren Yaman ve ODTÜ Ögrencisi Elif Yaman, Giresun Saglik, Egitim ve Sosoyal Dayanisma Vakfi(GIRSEV) ni ziyaret etti.

 

9 Ocak 2011 tarihinde Ankara daki Giresunlu bayanlar onuruna Fevzi Hoca Köfte ve Balik Restaurant ta verdigi yemekteki yardimlarindan dolayi Vakif ve Dernek Baskanlarina tesekkür eden Gülseren Yaman in Girsev i ziyaretinde, Ankara da bulunan Giresun Saglik, Egitim ve Sosyal Dayanisma Vakfi Baskani Metin Yaraman, Sebinkarahisar ve Çevresi Kalkinma, Dayanisma ve Kültür Vakfi Baskani Ünsal Uluçeçen, Giresun ve Ilçeleri Dernegi Genel Sekreteri Kadir Karagülmez, Tirebolu Kültür ve Yardimlasma Dernegi Baskani Ömer Coskun, Girsev Baskan Yardimcisi Halil Aygün, Girsev Yönetim Kurulu Üyesi Suat Çetin, Girsev Üyesi Murat Turan, Girsev Üyesi Yilmaz Kara, Karadeniz Dernekleri Kadin Kollari Üyesi Sükran Gürak, Giresun ve Ilçeleri Dernegi Kadin Kollari Sorumlusu Zehra Bayram ve Girsev Üyesi Hüseyin Küpeli hazir bulundular.
 
Ankara daki Vakif ve Dernek Baskanlarinin ve yöneticilerinin, Ankara da Giresun Günleri düzenlenmesi konusunda, Giresun Valisi esi  Gülseren Yaman dan yardim ve destek istediler. Gülseren Yaman da, bu konuda gerekli girisimlerde bulunacagini söyledi.
 
Haber : Mehmet ÜÇÜNCÜ-ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.