SON DAKİKA!

YAVUZKEMAL BELDESİ HİZMETE DOYACAK

Giresun’un Dereli İlçesine bağlı Yavuzkemal Belde Belediye Başkanı Abdullah Önal’ın öncülüğünde, Beldenin dört bir yanında başlatılan hizmet çalışmaları aralıksız sürüyor.

Giresun’un yaz kış en önemli turizm merkezlerinden biri olan Yavuzkemal Beldesi’nde başlatılan hizmet atağı hız kesmeden devam ediyor. Beldenin Kulakkaya Mahallesi’nde, Bayramdanışman, Karadanışman, Yatmış Komler yolunda beton yol çalışması yürütülüyor. Ayrıca Belde genelinde yol çakıllama ve yol genişletme çalışmaları da sürüyor. Heyelan tehdidi olan riskli bölgelerde duvar çalışmaları gerçekleştiriliyor. Yine Yavuzkemal Belediyesi kendi betonunu ve kendi parkesini üreterek, Beldenin dört bir yanında betonlama ve parke döşeme çalışmalarına büyük önem veriyor.

Yapılan çalışmaları Yavuzkemal Belde Belediye Başkanı Abdullah Önal’da yakından takip ediyor. Başkan Önal, tek hedeflerinin Yavuzkemal’i her yönüyle kalkındırmak olduğunu söyledi. Yapılan yatırımlarla Yavuzkemal’in çehresini değiştiren Önal, “Biz halka hizmeti Hakk’a hizmet anlayışı ile yerine getiriyoruz. Halkımız her şeyin en iyisini hak ediyor. Bizlerde halkımızın layık olduğu hizmetleri, devletimizin bize sunduğu imkanlarla yerine getirmeye gayret ediyoruz. Bu hizmetlerimiz yaz kış demeden, mesai saati gözetmeksizin devam edecek. Bu zamana kadar yaptığımız ve bundan sonra yapacağımız hizmetler şimdiden halkımıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.