SON DAKİKA!

YAVUZKEMAL’DE YENİ BİR SAYFA AÇILACAK

Giresun’un Dereli İlçesine bağlı Yavuzkemal Beldesin’de Ak Parti’nin 3 dönem kuralı nedeniyle aday gösterilemeyen Belediye Başkanı Abdullah Önal’ın yerine aday gösterilen İsmail Yıldız beldemizde yep yeni bir sayfa açıp çok güzel hizmetler yapmayı hedefliyoruz. dedi.

AK Parti Yavuzkemal Belde Belediye Başkan Adayı İsmail Yıldız ; Ak Parti Giresun Milletvekilleri Sabri Öztürk, Kadir Aydın, Cemal Öztürk, Ak Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, Ak Parti Dereli İlçe Başkanı Aydın Akbaş, Dereli Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Kazım Zeki Şenlikoğlu, Ak Parti İl Genel Meclisi Üye Adayları İbrahim Erhan, Şükrü Kahraman, Çevere köy ve Mahalle Muhtarları ve adayları, daire amirleri ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla çoşkulu bir miting yaparak sahaya indi.

Millet vekilleri, İl Başkanı ve İlçe Başkanları yaptığı konuşmada Abdullah Önal’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.
Partinin üç dönem kuralı gereği aday gösterilmediğini bayrağı İsmail Yıldız başkana verildiğini, Ak Parti Yönetimi ve vekilleri olarak arkasında olduklarını, bölgeye daha iyi hizmetlerin gelmesi için destek istediler.

Ak Parti Yavuzkemal Belde Belediye Başkan Adayı İsmail Yıldız çok iyi hazırlanmış bir ekip ile belde halkımıza hizmet etmek üzere yola çıktık. Listemizde bir birinden değerli belde halkımızdan büyük küçük değerlerimiz var eğer halkımızın tercihi olursak hazırladığımız program ile beldemizin gelişimi için gece gündüz çalışacağız. dedi.

Belde Belediye Meclis üyelerinin de tanıtıldığı program beldenin pazarı ve esnaflarının ziyareti yoğun ilgi ile karşıladı.

About GG Ajans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.