SON DAKİKA!
aytekindegerli

YAZARIMIZ AYTEKİN DEĞERLİ MECLİS ÜYESİ ADAYI

Gazetemiz yazarlarından Aytekin Değerli yaşadığı İstanbul Beşiktaş ilçesinden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Meclis Üyesi adayı oldu.

aytekindegerlimhpmeclisuyesi

Gurbetçi Giresun Gazetesi Engelli hakları yazarı Aytekin Değerli yaşadığı Beşiktaş ilçesinde MHP Belediye Meclis Üyesi adayı olarak belirlendi.

Aytekin Değerli Kimdir?

1984’te Ankara’da doğdum.Bir spastik engelli olarak yaşamımı, her zaman hayata pozitif bakarak ve yapabileceklerime odaklanarak sürdürmeye çalıştım. İlk ve Orta Öğrenimimi Beşiktaş İlçesinde tamamladım, halen Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde tahsil hayatım devam ediyor. Geçen 30 yıllık yaşamımda karşılaştığım bürokratik ve sosyal engeller nedeniyle BEN de VARIM diyorum.

Bu engelleri yaşayan biri olarak, sosyal yaşama katılmamızı engelleyen ulaşım,fiziksel çevre,konut ve bunun gibi ihtiyaçların yaşamamıza uygun şekilde tasarlanması için yeni projeler geliştirmektir hedefindeyim.

Milliyetçi Hareket Partim ve sizlerinde desteğiyle Beşitaş’ta engelsiz bir yaşam alanı oluşturacağımıza yürekten inanıyorum.

Görevimi yaparken her zaman dürüst olacağıma ve engelliler ile toplum arasındaki çatışmayı engelleyici çözümler üreteceğime söz veriyorum… DESTEKLERİNİZ YAPACAKLARIMIZIN GARANTİSİDİR…. BEŞİKTAŞ’TA ENGELSİZ YAŞAMAK DİLEĞİYLE…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.