SON DAKİKA!

YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR GALİBİYETLE BAŞLADI

Yeşilgiresun Belediyespor, Gaziantep Basketbol maçını kazanarak lige galibiyetle başlaması Giresun’da sevinçle karşılandı.

Yeşilgiresun Belediyespor Başkanvekili Fatih Yamak, Gaziantep Basketbol maçında tribünleri dolduran taraftarlara teşekkür ederek bizleri yalnız bırakmadığı için onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. dedi.

Yeşilgiresun Belediyespor’un tecrübeli başantrenörü Aleksander Trifunovic, maçın genelinde biraz donuk kaldıklarını ama ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını ve kazandıklarını söyledi.

Aleksander Trifunovic, “Rakibin çok iyi bir yönü vardı. Bu sene iyi para harcadılar. Çok tecrübeli oyunculara sahipler. Bir diğer tarafta biz. Tekrarlamayı sevmiyorum ama sezona geç başladık. Nedenler önemli değil. Geciktiğimiz için tüm oyuncular elinden geleni yapıyor. Bu takım genç oyunculardan kurulu. İki ABD’li oyuncumuz bile ilk kez Avrupa’da bir takımda forma giyiyor. Maçın genelinde biraz donuk kaldık ama elimizden gelenin en iyisini yaptık.” diye konuştu.

Gazeteciler tarafından takımın hedefi sorulması üzerine Aleksander Trifunovic, “Genç oyunculardan kurulu bir takımız. Bu sezon daha çok gelişim göstermek istiyoruz.” İfadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.