SON DAKİKA!

YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR TEGV DESTEK

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)’in yanında yer alan Yeşil Giresun Belediyespor Basketbol Takımı, Fenerbahçe ile oynadığı maç öncesinde sahaya TEGV’li çocuklarımızla çıktı.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na verdikleri destek sayesinde sosyal sorumluluk projesi olarak 5 senedir eğitime katkı sağlayan Yeşil Giresun Belediyespor Basketbol Takımı, Fenerbahçe ile sahasında hafta sonu oynadığı maç öncesi yapılan seremoniye TEGV’de eğitim desteği alan çocuklarımızla birlikte çıktı.

Gerçekleştirdikleri farklı projeler sayesinde çocuklarımızın eğitimine destek veren Yeşil Giresun Belediyespor, TEGV’in Giresun’daki Öğrenim Birimi olan Aysel ve Mesut Taftalı Etkinlik Merkezi’ne devam eden çocuklarımızın en büyük destekçilerinden birisi.

TEGV, 21 senedir çocuklarımızı eğitim ile güçlendiriyor ve kendi etkinlik noktalarında ücretsiz eğitim desteği veriyor. Kuruluşundan bu yana yaklaşık 2 buçuk milyon çocuğumuzun aydınlık geleceğine katkı sağlayan TEGV’in Türkiye’nin farklı illerinde toplam 72 farklı etkinlik noktası yer almakta. Giresun Öğrenim Birimi Aysel ve Mesut Taftalı Etkinlik Merkezi de bu noktalardan sadece bir tanesi…

Yeşil Giresun Belediyespor basketbol takımını sergiledikleri bu anlamlı destek için kutluyor, diğer takımlarımızın sosyal sorumluluk projelerine ışık tutmasını diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.