SON DAKİKA!

YURTDIŞI GİRESUN DERNEĞİ YAYLA ŞENLİĞİNE HAZIR

Almanya’da kurulan ilk hemşeri derneği olan Yurtdışında Giresun Derneği artık geleneksel hale getirdiği NRW Karadeniz Dernekleri ile ortaklaşa gerçekleştirdiği Yayla Şenliğini bu yıl 12-13-14 Haziran tarihleri arasında Duisburg’da gerçekleştiriyor.

Yurtdışında Giresun Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Barış Gül ” Yazın gelmesi ile hemşerilerimiz arasında kaynaşmanın dayanışmanın ön plana çıkmasını sağlayan yayla şenliğimizi bu yıl 12-13-14 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirecek olmanın sevincini yaşıyoruz. Almanya’da kurulu ilk hemşeri derneğimiz olan Yurtdışında Giresun Derneği yönetim kurulu olarak yayla şenliğimizin hemşerilerimizin eğlenmesi kaynaşması ve dayanışması adına güzel geçebilmesi için var gücümüz ile çalıştık bu organizayonda emeği geçen bütün yönetici arkadaşlarıma
teşekkürü borç biliyorum. Özellikle Nord Westfaalen bölgesinde yaşayan hemşerilerimiz ve Karadeniz dostlarını düzenlediğimiz yayla şenliğine bekliyorum.” dedi.

yurdisiyaylsenligigiresun

Öte yandan şenlik alanı Yurtdışında Giresun Derneği Yöneticileri tarafından şenliğe hazır hale getirildi ve artık konuklarını bekliyor. Şenliğin sanatçı kadrosuda zengin ve Karadenizli olan bütün hemşerilerimizin tercihine hitap edecek şekilde düşünüldü.

İşte derneğimizin yayla şenliği tanıtım afişi;

yaylasenligiyurtdisigiresun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.